МЕНЮ


6 жовтень 2017 - 05:45
До кінця року матимемо ще п’ять оновлених спортивних залів

Загалом, ще п’ять спортивних залів у школах Кропивницького буде капітально відремонтовано цьогоріч. Про це розповіла заступник міського голови Наталія Дзюба під час інспекційної поїздки закладами освіти.
Нині ремонтні бригади працюють у спортивних залах загальноосвітніх шкіл №№ 1, 3, 26, 30, 31, а в НВО № 6 триває оновлення актової зали.
Перебіг ремонтів постійно на контролі в міського голови Кропивницького Андрія Райковича, його заступника, що відповідає за гуманітарну сферу, Наталії Дзюби та керівника міських освітян. Четвертого жовтня ознайомитися з темпами та якістю ремонтів до шкіл №№ 1 і 30 завітали Наталія Дзюба разом з начальником міського управління освіти Ларисою Костенко.
У 30-й школі будівельники зробили вже чимало й запевняють, що завершать капітальний ремонт спортивної зали до початку листопада. Там уже змонтовано й випробувано систему опалення, встановлено вентиляцію, проведено нову електромережу, замінено вікна та двері, триває утеплення фасаду і встановлення спеціальної спортивної підлоги. Заплановано також відремонтувати приміщення для зберігання спортивного інвентарю та роздягальні.
У 1-й школі у спортивній залі встановлено металопластикові вікна та завершено монтаж системи теплопостачання. Сьомого жовтня будівельники запланували провести гідравлічне випробування тепломережі, щоб до початку опалювального сезону приміщення було цілком готовим до подачі в нього тепла. Завершити ремонт стін, підлоги, вентиляції та освітлення ремонтники планують до 10 листопада.
– Ремонт шкільних спортивних залів є одним з пріоритетних напрямків діяльності міської ради з розвитку закладів освіти Кропивницького, – повідомила Наталія Дзюба. – Потужну програму модернізації спортзалів у школах обласного центру ініціював міський голова Андрій Райкович. І він особисто контролює її виконання. Торік кропивницькі учні отримали сім оновлених спортивних залів, цьогоріч же заплановано провести капітальні ремонти залів у п’яти школах. І зважаючи на темпи виконання робіт, завдання це буде виконано вчасно.
Юрій ЛІСНИЧЕНКО
Фото Олега ШРАМКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.61745 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua