МЕНЮ


31 травень 2014 - 18:03

До Китаю – ні ногою


ПАТ "Червона зірка" задовго до оголошення Україною євроінтеграційного курсу почала запроваджувати у себе найпередовіші світові стандарти виробництва, що дає можливість компанії постійно поліпшувати виробничі показники.

Їх на прес-конференції оприлюднили голова правління – генеральний директор ПАТ "Червона зірка" Сергій Калапа та директор Торгового дому ПАТ "Червона зірка" В’ячеслав Ківерник. Вони розповіли про зростання в першому кварталі цього року обсягів виробленої та реалізованої продукції, інвестицій, вкладених у виробництво. Кількість працівників у компанії дещо збільшилася й тепер складає 1040 осіб, середньомісячна заробітна плата на "Червоній зірці" нині становить 3327 гривень. До бюджетів усіх рівнів підприємство сплатило за три місяці податків та зборів понад вісім мільйонів гривень.

– Нині чимало компаній, які працюють з нами в одній галузі, почуваються не надто комфортно, – зазначав керівник товариства. – Ми ж постійно розвиваємося. Запустили, зокрема, в роботу в тестовому режимі новий комплекс для порошкового фарбування. Ця лінія обійшлася нам у 62 мільйона гривень. Устаткування вироблено в Німеччині й Данії. Нанесена на цій лінії на нашу продукцію фарба захищатиме її від корозії не менше восьми років, вплив процесу фарбування на довкілля – мінімальний.

Сергій Калапа та В’ячеслав Ківерник розповіли також, що хоча ситуація в Україні із продажем сільгоспмашин у зв’язку із активністю терористів на сході країни погіршилася, завдяки зростанню експорту продукції в Росію, Казахстан, Болгарію, Румунію, Словаччину, Польщу, Литву і Латвію компанія продовжує економічно зростати.

– Цього року дилери "Червоної зірки" презентували нашу техніку в чотирьох країнах – у Росії, Болгарії, Литві та Латвії, – продовжив голова правління – генеральний директор ПАТ "Червона зірка". – Ми планомірно й поглиблено вивчаємо ринок Європейського Союзу, наші представники побували в Польщі, Угорщині, Чехії та Словаччині, де оглядали посівні площі, ознайомлювалися з технологіями, за якими там сіють і обробляють ґрунт, аби в подальшому адаптувати наші машини до вимог ринку названих країн. А от від співробітництва з Китаєм наша компанія поки що відмовилася, бо китайці дуже швидко вміють копіювати будь-що. І нашим же продуктом дуже швидко зможуть заповнити і традиційні, і нові ринки "Червоної зірки"…

Зараз працівники компанії створюють новий виставковий центр на вулиці В’ячеслава Чорновола. Тут можна буде не лише подивитися на зразки продукції "Червоної зірки", а й придбати їх. Крім того, буде представлена техніка, яку завод виготовляв з початку свого існування. Відвідувачі виставки (яких, до речі, приймають уже навіть зараз, до офіційного відкриття виставки і її повного наповнення) матимуть змогу оглянути, як з окремих деталей поступово "народжується" той чи інший сільськогосподарський агрегат. Тут же, у виставковому центрі, можна буде придбати сувеніри та одяг із символікою ПАТ "Червона зірка". А приходити порозглядати продукцію компанії відвідувачі зможуть навіть з малими дітьми, адже для тих у просторому приміщенні виставкового центру встановлять ігровий дитячий куточок.

Юрій ЛІСНИЧЕНКО
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.40221 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua