МЕНЮ


24 березень 2017 - 06:55

До комунальної декади мають долучитися всі


На цьому наголосив на апаратній нараді у понеділок секретар міської ради Кропивницького Андрій Табалов.
Він нагадав, що міський голова, виконавчий комітет затвердили план дій всіх комунальних служб міста щодо активного прибирання територій скверів, парків, прибудинкових зон, територій закладів освіти, медицини, громадського харчування, торгівлі, транспорту тощо.
– Але під час цієї декади, до початку місячника з благоустрою, активно мають попрацювати не лише комунальники, до весняного прибирання повинні долучитися господарські підрозділи великих підприємств, приватних структур, також мають «прокинутися», так би мовити, активи квартальних комітетів, – відзначив секретар міської ради. – Ми повинні впорядкувати місто до Великодня.
Андрій Табалов доручив терміново розпочати благоустрій на всіх міських цвинтарях. Особлива увага має бути приділена догляду місць поховань загиблих героїв АТО, меморіального комплексу на Фортечних валах, алеї Героїв на Рівненському цвинтарі. Скрізь необхідно навести порядок, встановити достатню кількість контейнерів для сміття і забезпечити його своєвчасне вивезення. Крім того, управління розвитку транспорту та зв’язку має розробити графік перевезення пасажирів до цвинтарів у поминальні дні.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36527 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua