МЕНЮ


19 лютий 2013 - 15:36

До кожного будинку - індивідуальний підхід


На комунальному підприємстві «Теплоенергетик» створено окрему бригаду з наладки теплових мереж.

Ця бригада, говорячи технічною мовою, займатиметься налагодженням елеваторних вузлів споживачів тепла, зрозуміліше – вживатиме заходів для того, аби до кожного споживача в кожному будинку, що обслуговує «Теплоенергетик», надходило стільки тепла, скільки потрібно для забезпечення оптимального температурного режиму в його помешканні. Чому виникла така необхідність? Справа в тому, що за останні двадцять років чимало споживачів відрізалися від централізованого теплопостачання й перейшли на індивідуальний обігрів. Ці відключення проводилися хаотично, відбулося розбалансування внутрішньобудинкових систем, як наслідок, ті абоненти, які продовжують отримувати послугу централізовано, скаржаться на те, що в їхніх квартирах холодно, зазнає збитків й теплопостачальне підприємство. Окрема бригада з наладки теплових мереж саме й займатиметься розв’язанням цих проблем.

До складу бригади входять майстер дільниці, інженер, два слюсарі та зварювальник. Це досвідчені фахівці, які мають необхідні навички та забезпечені потрібною технікою. Бригада, яка вже почала працювати, відповідно до визначеного плану роботи, поступово, в кожному будинку проведе ряд технічних заходів, що дозволить сбалансувати подачу тепла. У результаті споживачі отримуватимуть якісні послуги, а комунальне підприємство «Теплоенергетик» зможе заощадити кошти на подачу теплоносія, й відповідно – менше витрачатиме газу. У разі, якщо надходитимуть заявки від абонентів, їх виконуватимуть у першу чергу. Всі роботи з налаштування робляться коштом підприємства, споживачі не несуть ніяких фінансових витрат.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36436 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua