МЕНЮ


6 жовтень 2017 - 05:41
До міського голови – як до останньої інстанції

Серед проблем, які найбільше хвилюють мешканців Кропивницького і з якими вони йдуть до міського голови Андрія Райковича, питому вагу становлять комунальні, ремонту доріг, житлового фонду, покрівель багатоповерхівок тощо. Так, 5 жовтня на прийом з особистих питань до очільника міста звернулись 15 кропивничан, було розглянуто і чотири колективних звернення.
Мешканці Новомиколаївки нарікають на те, що хоча й була капітально відремонтована вулиця Авіаційна, але чомусь забули облаштувати її пристроями для уповільнення руху автомобілів. Люди просять встановити світлофор, бо водії гасають без будь-яких обмежень швидкості. Начальник головного управління житлово-комунального господарства міської ради Віктор Кухаренко запевнив, що питання знаходиться на контролі і буде невдовзі вирішене.
Прийшов поскаржитись на те, що його незаконно звільнили з роботи учасник бойових дій. Він працював сторожем в одному з навчальних закладів, але після реформування освітньої установи залишився без роботи.
А мешканці приватного сектору просили прогрейдерувати дорогу по їхній вулиці. Інші місцеві активісти нарікали на те, що не там, де потрібно, встановили дитячий майданчик.
Міський голова доручив керівникам усіх профільних управлінь ретельно розібратись у ситуаціях, про які розповіли люди, та вирішити проблеми.
Наш кор.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.58065 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua