МЕНЮ


27 грудень 2013 - 17:15

До новорічних свят бюджетники отримають заробітну плату


На другому засіданні 32-ї сесії Кіровоградської міської ради шостого скликання депутати внесли зміни до міського бюджету на нинішній рік, які дозволять розрахуватися із працівниками бюджетної сфери міста ще до Нового року та оплатити використані енергоносії.

Як повідомила начальник фінасового управління міської ради Любов Бочкова, дохідна частина міського бюджету поповнилася трьома мільйонами гривень дотації з державного бюджету, які підуть на виплату заробітної плати. Крім того, за рахунок перерозподілу коштів у самому міському бюджеті 500 тисяч гривень спрямовано на розрахунки за енергоносії.

Депутатський корпус також вніс зміни до структури виконавчих органів міської ради, створивши з першого січня 2014 року сектор з питань запобігання та виявлення корупції і взаємодії з правоохоронними й контролюючими органами у складі двох осіб без збільшення штатної чисельності виконавчих органів.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.4068 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua