МЕНЮ


31 серпень 2012 - 14:31

До першого вересня - шкільні автобуси й новий посібник


– Сьогоднішнє отримання шкільних автобусів сільськими школами Кіровоградщини стало одним з етапів реалізації Державної цільової соціальної програми "Шкільний автобус", започаткованої 2003 року, – зазначив Дмитро Табачник. – Позаторік у села України надійшло 176 автобусів, торік – 250, цьогоріч же – майже тисяча. Я знаю, що ваша область потребує ще близько п’ятдесяти таких машин. Запевняю, що наступного року програму "Шкільний автобус" буде виконано на всі сто відсотків…

Також Дмитро Табачник узяв участь у презентації посібника для освітніх закладів "Кіровоградщина. Історія рідного краю" – видання, над яким дев’ять місяців працювали автори й редакційна рада під орудою керівника проекту – першого заступника голови облради Олександра Шаталова (науковий редактор проекту – к.і.н., доцент Ірина Козир, координатор – начальник управління у справах преси та інформації ОДА Євгенія Шустер, видавництво – "Імекс-ЛТД").

Усі причетні до створення видання отримали за свою працю подяки ОДА й розповіли про нелегку роботу над посібником. Міністр же відзначив, що в книзі немає "білих плям", видання створено з любов’ю й науковою ретельністю. А також те, що завдяки цьому посібникові відтепер наша область увійшла до невеликої групи територій, які мають підручники з історії рідного краю. А це значить, що потенціал науковців Кіровограда – на рівні з містами-мільйонниками.

Згодом Дмитро Табачник виступив на серпневій конференції освітян Кіровоградщини, що пройшла в обласній філармонії. Він наголосив на завданні реформи системи загальної освіти – на модернізації її змісту.

Юрій ЛІСНИЧЕНКО
Фото Ігоря ФІЛІПЕНКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37879 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua