МЕНЮ


28 листопад 2014 - 09:46

До питання тарифу на проїзд довелося повернутися


На сайті Кіровоградської міської ради днями оприлюднено проект рішення виконкому міської ради про погодження вартості проїзду в міських автобусних маршрутах загального користування.

Зокрема, цим проектом пропонується погодити проїзд на маршрутах загального користування для п’яти перевізників (ПП «УкрАвтоІнвест», КТ «Автолегіон-Варванської Ю.В.», ПП «Паритет Сервіс», ПП «Автобаз – Кіровоград», ФОП Кобченко В.В.), що працюють у режимі маршрутного таксі, у розмірі три гривні, а для ПП «Олікс» – три гривні 56 копійок. Чому міська влада змушена повернутися до теми підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті і якою буде процедура розгляду цього питання, прокоментував заступник кіровоградського міського голови Сергій Васильченко.

– Із проханням переглянути діючий тариф до нас звернулися всі перевізники, які працюють у Кіровограді, – зазначив Сергій Васильченко. – Вони мотивують своє звернення тим, що останнім часом значно подорожчали пально-мастильні матеріали та запчастини до транспортних засобів. Крім того, підприємства ще й зазнають збитків через те, що взяли на себе зобов’язання безкоштовно перевозити пільговиків, які раніше користувалися послугами автобусного парку. При цьому на відміну від автобусного парку ці перевізники субвенції з державного бюджету на відшкодування цих витрат не отримують. Ми, безумовно, дотримаємося процедури, визначеної законодавством, при розгляді розрахунків перевізників. Спочатку їх перевірить робоча група, що була створена влітку цього року і яка розглядала попередні розрахунки, потім їх буде направлено до Антимонопольного комітету України і лише після цього винесено на розгляд виконкому. Хочу підкреслити, що міська влада скільки могла стримувала зростання вартості проїзду, більше того – домоглася його зменшення. Однак на той момент були інші реалії, зараз ціни на пально-мастильні матеріали, запчастини зросли в Україні в рази, і у всіх містах тарифи вже переглянули.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38112 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua