МЕНЮ


2 червень 2010 - 13:56

До побачення, школо!


У цьогорічному святі, як і в попередні роки, взяв участь міський голова Володимир Пузаков, побувавши на врочистих лінійках у СЗОШ № 6, школі-інтернаті та колегіумі. У першому з навчальних закладів він вручив випускникам свідоцтва про повну загальну середню освіту та відзнаки за навчальні досягнення.

– Шановні школярі, випускники, вчителі, батьки та інші гості свята, – сказав Володимир Пузаков перед врученням атестатів і відзнак. – Я з великим задоволенням вітаю всіх вас зі світлим святом останнього дзвоника. Дорогі випускники, із сьогоднішнього дня ви вступаєте в нове для вас доросле життя. Але в рідній школі вас завжди пам’ятатимуть і завжди в ній раді будуть вас бачити. Бажаю вам успіхів у подальшому вашому житті. А всім іншим школярам зичу добре відпочити на канікулах і повернутися у відремонтовані чисті класи. Про ремонт шкіл влітку потурбуються міська влада та ваші педагоги. Щастя вам і здоров’я!

Вихованці школи проводжали навчальний рік піснями, танцями й віршами, а першокласники побажали випускникам щасливого плавання в неспокійному дорослому житті.

У Кіровоградську школу-інтернат міський голова приїхав разом з шефами навчального закладу – представниками управління МВС України в Кіровоградській області. Володимир Пузаков вручив свідоцтва про повну загальну середню освіту «золотим» і «срібним» медалістам, а також відзнаки за перемоги й участь у багатьох шкільних, міських, усеукраїнських та міжнародних олімпіадах, змаганнях, конкурсах. І повідомив, що в цьогорічному міському бюджеті закладено кошти на ремонт даху навчального закладу. Ця новина вельми сподобалася всім присутнім на лінійці. Іншим вагомим подарунком школі-інтернату став презент від міліції: начальник управління МВС України в області Віктор Пащенко передав директорові навчального закладу для потреб учнівсько-вчительського колективу відеокамеру.

Учні школи представили цікаву програму з пісень, танців і віршів, які вони виконали з притаманними дітям безпосередністю і щирістю.

У Кіровоградському колегіумі Володимир Пузаков також привітав школярів, випускників, батьків та інших гостей свята із завершенням навчального року, вручив відзнаки тим вихованцям колегіуму, які найбільше відзначилися в різних царинах шкільного життя – у навчанні, творчості, спорті.

Школярі розповідали про свій навчальний заклад піснями і віршами, а випускники присвятили вчителям прощальний шкільний вальс. Після чого в небо злетіли десятки повітряних кульок – символів їхнього прощання з дитинством.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37087 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua