МЕНЮ


19 листопад 2013 - 16:38

До реконструкції може долучитися кожен


Минулої п’ятниці в Кіровоградській міській раді було підбито підсумки конкурсу ескізних проектів з реконструкції вулиці Дворцової.

Як розповів на прес-конференції начальник управління містобудування та архітектури міської ради Вадим Мездрін, призовий фонд конкурсу становив 15 тисяч гривень. Та, на жаль, зазначив Вадим Мездрін, кіровоградці доволі пасивно ставляться до обговорення цього питиання. Ніхто з них (ні з професійного архітектурного середовища, ні з аматорського) не відгукнувся на цю пропозицію. Тому ескізний проект реконструкції вулиці Дворцової виконало управління містобудування та архітектури Кіровоградської міської ради. Основна мета проекту – підкреслити статус вулиці Дворцової як пішохідної, наголосив Вадим Мездрін. На малюнках ескізної пропозиції показано один з кварталів (від вулиці Декабристів до вулиці Калініна) центральної пішохідної вулиці. Згідно із запропонованим варіантом реконструкції, передбачено, зокрема, встановити посередині вулиці лавочки та стилізовані під старовинні ліхтарі, створити квітники, замість нинішнього асфальту покласти інше, якісніше, покриття.

За словами начальника управління капітального будівництва міської ради Віктора Ксеніча, наразі вирішується питання розробки проектно-кошторисної документації, на що з міського бюджету заплановано виділити 290 тис. гривень. Тривають перемовини з проектним інститутом на замовлення проектних робіт. Віктор Ксеніч підкреслив, що на вулиці Дворцовій передбачено перенесення інженерних мереж. Представлена ескізна пропозиція – основа проекту. Однак до неї можна вносити зміни та пропозиції. Запропонувати свою оригінальну ідею, пов’язану з реконструкцією нашої центральної пішохідної вулиці, може будь-хто з кіровоградців та некіровоградців, звернувшись до представників міського управління містобудування й архітектури в центрі надання адміністративних послуг, який знаходиться на першому поверсі будівлі міської ради.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35151 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua