МЕНЮ


27 травень 2005 - 13:37

До сесії Парламентської Асамблеї. ДОВЕДЕТЬСЯ ВІДПОВІДАТИ ПЕРЕД ПАРЄ


З метою донесення до європейської та світової громадськості фактів, що свідчать про укорінення в Україні практики порушення конституційних прав і свобод громадян та мають місце на Кіровоградщині й у багатьох інших регіонах країни, з членами українського представництва у комітеті зустрівся депутат Кіровоградської обласної ради четвертого скликання Василь Компанієць.

За словами Василя Олександровича, особливе занепокоєння жителів Кіровоградщини викликають дії місцевих підрозділів Міністерства внутрішніх справ України та органів прокуратури, а також факти втручання у діяльність силових відомств керівництва виконавчих органів обласної влади.

Під час розмови Василь Компанієць також передав членам МК ПАРЄ копії численних скарг і звернень громадян, депутатських запитів та інших документів, у яких засвідчено численні порушення особистої недоторканності, поваги, честі і гідності людини, застосування фізичного впливу та морального тиску з метою примусового отримання свідчень щодо так званих порушень чинного виборчого законодавства, інші факти свавілля з боку працівників правоохоронних органів та владних структур області.

Учасники засідання моніторингового комітету підтримали доповідь українських представників та ухвалили рішення про внесення питання щодо дотримання прав людини в Україні до порядку денного чергового засідання МК, проведення якого заплановано на 1 червня ц.р. у Парижі. Це ж питання розглядатиметься і на наступній сесії Парламентської Асамблеї.

Прийнята за результатами обох слухань резолюція буде направлена на адресу вищого керівництва нашої держави, як члена Ради Європи, що взяв на себе міжнародні зобов'язання із захисту прав людини.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39427 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua