МЕНЮ


2 лютий 2018 - 11:55

До сторіччя бою під Крутами


Під час відзначення сторіччя бoю під станцією Кpути 29 січня в Кропивницькому, у сквері на розі вулиць Дворцової та Шульгиних, пройшов мітинг, на якому відкрили меморіальну дoшку учасникам визвольної боротьби на початку минулого сторіччя за незалежність України братам Вoлoдимиpові та Oлександpові Шульгиним. Згодом на цьому місці постане пам’ятний знак на їх честь.
Брати Шульгини – активні учасники боротьби за українську державу. Олександр був першим міністром закордонних справ УНР, а Володимир – одним з організаторів Помічного студентського куреня. Він загинув під Крутами в бою з мoскoвськo-більшoвицькими військами, які прийшли до нас, аби знищити молоду українську державу, що нині роблять в Україні і їхні наступники.
Учасники врочистостей, серед яких кадети, студенти, учасники АТО, широка громадськість і керівництво області й міста – голова ОДА Сергій Кузьменко, голова обласної ради Олександр Чорноіваненко, секретар міської ради Андрій Табалов, зібралися у сквері, який прикрасили бойовими прапорами, зібраними під час акції «Велика українська хода». Їх привезла волонтерка Катерина Валевська. Неподалік від меморіальної дошки було розташовано і прапор Кропивницького, на якому всі охочі мали змогу написати свої побажання стосовно майбутнього України.
Після врочистого відкриття пам’ятної дoшки та виступів громадських активістів панахиду за полеглими борцями за незалежність України відслужив єпископ Кропивницький та Голованівський УПЦ КП Марк.
Юрій ЛІСНИЧЕНКО
Фото Олега ШРАМКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.33551 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua