МЕНЮ


6 жовтень 2010 - 18:16

До суду направлено кримінальну справу проти наркоділків


Розслідуванням по справі встановлено, що подружжя, маючи мету нетрудового збагачення за рахунок незаконного збуту наркотичних засобів, вступили у злочинну змову між собою. З цією метою, для налагодження незаконної діяльності домовились з мешканцем смт. Олександрівка про систематичне оплатне придбання у нього оптових партій наркотичної речовини (опію ацетильованого) для її реалізації.

У 2009 році вищезгадане подружжя в якості реалізаторів наркотичних засобів залучили двох мешканців міста Олександрії - чоловіка та його співмешканку, яким запропонували спільно проводити незаконну діяльність.

За вказаних обставин, ці особи попередньо організувавшись утворили стійку організовану групу для проведення оплатного збуту наркотичних засобів, яка діяла до липня 2010 року.

У ході проведення оперативно-розшукових заходів працівниками УБОЗ УМВС України в області задокументовано 5 фактів збуту вказаними особами наркотичних засобів. Під час проведення обшуків за місцем проживання обвинувачених виявлено та вилучено близько 300 грам наркотичних засобів, які згідно висновків судово-хімічних експертиз є однорідною наркотичною речовиною з вилученою під час оперативних закупок.

30 вересня 2010 року кримінальна справа з затвердженим обвинувальним висновком направлена до Олександрійського міськрайонного суду для розгляду по суті. Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36564 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua