МЕНЮ


10 сiчень 2017 - 08:44

До святкового столу скупилися на ярмарку


У Кропивницькому на площі перед міською радою відбувся святковий різдвяний ярмарок. Свою смачну продукцію тут презентували відомі виробники обласного центру.
На ярмарку можна було придбати до святкового столу практично все: м’ясо, рибу – копчену, солону та морожену, яйця, овочі та фрукти (свіжі, квашені), молочну продукцію (тверді та м’які сири, масло, вершки), солодощі й багато іншого. Все – за ціною виробника. А ще був широкий вибір подарунків і сувенірів.
Варто зауважити, що акцент було зроблено на продукції, яка в магазинах коштує найдорожче. На ярмарку на неї були значні знижки. На кожній покупці можна було зекономити по 20 – 30 гривень.
Варто зауважити, що тільки за минулий рік у Кропивницькому було проведено п’ятнадцять таких ярмарків. І завжди покупців було дуже багато. А це свідчить про те, що такі заходи потрібні людям. Вони висловлюють задоволення і широким асортиментом продуктів, їх якістю, і тим, що ціни на них дійсно значно нижчі, ніж у магазинах.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39077 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua