МЕНЮ


21 квiтень 2017 - 07:10

До третього травня можна голосувати за кращий проект


З 18 квітня кропивничани можуть віддати свій голос за один із проектів міської програми “Громадський бюджет”.
Голосування можна здійснити двома способами. Зокрема, зайшовши на сайт міської ради, де у розділі “Громадянам” є пункт “Громадський бюджет”, та ідентифікувавши себе через код BANK ID.
Крім того, у приміщенні міської ради (вхід з вулиці Гоголя) встановлено скриньку, куди кропивничани, пред’явивши паспорт, із 10-ї до 16-ї години можуть вкинути спеціальний бюлетень з позначкою за той чи інший проект.
Кожен кропивничанин має право проголосувати двічі: за один малий і один великий проекти.
Як повідомив на прес-конференції начальник управління економіки міськради Андрій Паливода, голосування триватиме впродовж 10 робочих днів, до третього травня включно.
До участі у публічному голосуванні допущено 86 із 96 поданих проектів. 38 з них – загальноміські з кошторисом до 800 тисяч гривень , а 48 – локальні, що мають собівартість до 200 тисяч гривень. Цей розподіл зроблено відповідно до положення про громадський бюджет, де значиться, що 60 відсотків фінансування мають отримати малі проекти, так звані локальні, а 40 відсотків – великі (загальноміські).
Андрій Паливода коротко охарактеризував ті проекти, які не допущені до голосування. Так, деякі претенденти подали проекти, які мають фінансуватися за кошти міського бюджету у рамках галузевих програм. Це стосується таких ініціатив, як встановлення нових вікон та дверей у бюджетних закладах, ремонт овочесховища у дитячому садку, теплосанація та запровадження енергозберігаючих технологій у навчальних закладах тощо.
Біля скриньок для голосування, розташованих у приміщенні центру надання адміністративних послуг, зараз людно. Кропивничани масово йдуть віддати свій голос за той чи інший проект. Кореспонденти “Вечірньої газети” зустріли тут і кількох авторів проектів. Зокрема, автор ідеї облаштування у селищі Новому амфітеатру для різноманітних масових та творчих заходів щиро радів, що, відповідно до проміжного результату електронного голосування на сайті міської ради, саме його проект лідирує.
Видачу бюлетенів забезпечують працівники управління економіки міської ради. Вони чергують тут з 10-ї до 16-ї години щодня, крім вихідних. Говорять, що людей звертається чимало. А щоб не було фальсифікацій, бюлетень видається за пред’явленням паспорта з місцевою реєстрацією. Людина може ознайомитись із переліком об’єктів у бюлетені (вони поділені на великі та малі) та поставити відповідні позначки. Також необхідно заповнити невеличку анкету.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38277 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua