МЕНЮ


15 грудень 2010 - 11:17

До уваги громадських організацій області!


Громадська рада при обласній державній адміністрації як постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган утворюється на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

Склад громадської ради буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі громадської ради та внесені інститутами громадянського суспільства. Кількісний склад громадської ради буде визначено установчими зборами на строк у два роки.

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об'єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України (далі - інститути громадянського суспільства). До складу громадської ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику - від кожного інституту громадянського суспільства.

Членство в громадській раді є індивідуальним.
Для участі в установчих зборах необхідно подати заяву, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:
- рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);
- біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;
- копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;
- інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років.

Зразки документів розміщено на веб-сайті управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації за адресою: http://uvp.kr-admin.gov.ua. (Розділ "Громадська рада 2011").

Крім обов'язкових документів просимо вас надати коротку інформацію про ІГС та делегованого представника організації у електронному вигляді (на компакт-диску): на 1 арк. формату А4, розмір шрифту – Тіmes New Roman, 14 пт (разом із можливим розміщенням на ньому фото кандидата - за його згоди). Дана інформація буде розміщена на сайті управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації у розділі „Кандидати до складу громадської ради при облдержадміністрації".

Документи можуть надаватися ініціативній групі з 27 грудня 2010 року до 21 січня 2011 року включно (крім вихідних та святкових днів) за адресою: 25022, м. Кіровоград, вул. Леніна 32/29, III поверх, каб. №315 з 9.00 до 16.00 год.

Додаткова інформація: Контактна особа: Голота С.А.- завідувач сектору взаємодії з об'єднаннями громадян управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації (тел. 050-52-461-52).

Телефон для довідок: (0522) 24-16-54.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.44073 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua