МЕНЮ


29 травень 2017 - 15:23
До уваги лідерів та представників неурядових організацій Полтавської та Кіровоградської областей. Які надають допомогу ВПО!

Програма "Радник з питань ВПО Міністерства соціальної політики України" проводить опитування представників неурядових організацій, які надають допомогу внутрішньо переміщеним особам. Ми цінуємо допомогу, яку надають наші колеги по цеху для внутрішньо переміщених осіб, і готові максимально сприяти ефективності її надання.
Програма розробила анкету, яка має визначити рівень зацікавленості неурядових організацій, які працюють з ВПО, у поглибленні теоретичних і практичних знань і навичок зі сфери роботи з ВПО.

Опитування є конфіденційним, дані будуть використані в загальному вигляді. В анкеті встановлено “фільтр” – організація повинна надавати допомогу ВПО. У випадку негативної відповіді, опитування автоматично завершується. За підсумками проведеного анкетування щодо потреб в навчально-інформаційних матеріалах будуть визначені теми безплатних тренінгів та сформовані групи зацікавлених у проходженні тренінгів. Тренінги проводитимуть запрошені експерти та фахівці Програми.

Дата та місце проведення заходів будуть повідомлені додатково на контактні електронні адреси, вказані в анкетах.

Своєю місією Програма вважає підтримку співпраці органів влади з громадянським суспільством задля успішного реформування соціальних інституцій та розбудови правової соціальної держави.

Запрошуємо всіх зацікавлених взяти участь в опитуванні та допомогти в кінцевому підсумку нашій спільній роботі з покращення якості послуг та захисті прав ВПО!
Долучіться, будь ласка, до участі в опитуванні за посиланням.
Довідки за телефоном: (093)604-26-57, радник Мінсоцполітики з питань ВПО по Полтавській області, Вікторія Курилко

Візьміть участь в анкетуванні про потреби в навчально-інформаційних матеріалах щодо сфери допомоги внутрішньо переміщеним особам (ВПО).Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 1.84819 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua