МЕНЮ


29 жовтень 2013 - 16:48

До уваги підприємців: спрощено книгу обліку доходів і витрат


Кількість граф у новій Книзі скоротилася з 12 до 9. У ній, як і раніше, є місце для відображення доходів і пов’язаних із його одержанням витрат, а також чистого оподатковуваного доходу. Також додано нову графу 3 „Сума повернутих коштів за товари (роботи, послуги)”, яка виключається з доходів підприємця. Витрати ж до графи 6 Книги необхідно вписувати в день одержання доходів, із якими вони мають зв’язок.
Приємною новиною є виключення з форми Книги граф для обліку залишків та руху товарів, із заповненням яких у бізнесменів виникало чимало труднощів.
Крім того, нині уже немає необхідності заводити окремі книги на найманих працівників, достатньо однієї, яку приватний підприємець повинен зареєструвати в органі Міндоходів за місцем свого проживання.
Ще одна новація – можливість вести Книгу як у паперовому, так і в електронному вигляді. Щоправда, аби скористатися перевагами електронного обліку, необхідно отримати посилені сертифікати відкритих ключів в акредитованому центрі сертифікації електронних ключів та скласти договір з органом доходів і зборів про визнання електронних документів. При цьому заяву про реєстрацію електронної книги необхідно надсилати в електронному вигляді з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису.

Прес-служба ГУ Міндоходів
у Кіровоградській областіДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36545 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua