МЕНЮ


1 листопад 2013 - 13:15

“До вершин Шевченкового слова”


Саме так називається конкурс, що пройшов у Кіровоградській міській централізованій бібліотечній системі.

Наступного року Україна святкуватиме 200-річчя Тараса Шевченка. КМЦБС готується до цієї знаменної дати вже зараз. Двадцятеро учасників – представників бібліотек-філій Кіровоградської МЦБС – змагалися за звання найкращого читця творів Тараса Шевченко, творів патріотичної тематики і місцевих авторів. Конкурс із піснями, музикою й віршами став справжнім святом творчості та мистецтва.

Виступи його учасників оцінювали за декількома критеріями: добір репертуару, рівень виконавчої майстерності, мовна та сценічна культура. Майже всі конкурсанти були у вишиванках (що засвідчило повагу учасників до українських традицій і звичаїв), хоча організатори такої умови не ставили. Журі відзначило за артистизм читачок бібліотек-філій №№1 та 9 Маргариту Шибісту й Ніну Чабаненко. Перемогла в міському конкурсі читців учениця 6-го класу ЗОШ № 22 Марина Хорхордіна, читачка бібліотеки-філії № 15. Вона бере активну участь у масових заходах книгозбірні, навчається в музичній школі № 4 на вокально-фортепіанному відділі. Переможець міського конкурсу візьме участь в обласному фінальному турі. Усі учасники конкурсу отримали грамоти і квіти, переможець і призери – чудові подарунки.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38909 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua