МЕНЮ


1 грудень 2016 - 15:14

Добрі справи депутата


Сьогодні для України настали справді важкі часи, відчай і безнадія поселились у душі чи не в кожного її громадянина. Та нам, учителям, у жодному разі не можна допустити, щоб такі занепадницькі настрої охопили душі молодого покоління, адже саме йому будувати наше з вами майбутнє.
Ось чому в НВО № 35 велику увагу приділяють національно-патріотичному, громадянському вихованню школярів. Те, що діти – майбутнє нації, добре розуміє і меценат нашої школи, депутат міської ради Рафаель Санасарян. Це – людина нової формації, яка працює на перспективу, для якої розбудова майбутнього держави – це не просто слова, а кредо політичної діяльності. За рік спільної роботи депутата і адміністрації школи покращено матеріально-технічну базу харчоблоку навчального закладу, розпочато капітальний ремонт другого поверху шкільного приміщення, відремонтовано спортмайданчик, придбано волейбольні та футбольні м’ячі тощо. Завдяки Рафаелеві Санасаряну команда школи мала можливість взяти участь в обласних змаганнях з волейболу, де виборола друге місце.
Та на цьому добрі справи депутата не закінчуються. Саме завдяки Рафаелеві Санасаряну та народному депутатові України Дмитрові Ліньку учні 9–11 класів НВО № 35 та НВК № 16 побували в будівлі Верховної Ради України. Вони побували на пленарному засіданні українського парламенту, поспілкувалися з народним депутатом Олегом Ляшком, пообідали в їдальні Верховної Ради. Під час екскурсії її коридорами діти дізнались про історію будівлі та розклад роботи депутатів. Учні зацікавлено слухали розповідь екскурсовода про роботу депутатського корпусу, пройнялися духом державотворення. Дивилась на цих дітей і думала: «Ось воно – майбутнє держави. Головне, щоб держава про нього не забувала. Вірю, що це майбутнє буде гідним того, що за нього проливали кров на Майдані, а зараз ллється кров на сході країни».
Адміністрація школи, педагогічний, учнівський та батьківський колективи школи висловлюють щиру подяку Рафаелеві Санасаряну за змістовну екскурсію й тісну співпрацю в розбудові нашої країни, бажають йому нових досягнень і перемог на ниві державотворення.
Тетяна Стоцька,
педагог-організатор НВО №35Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37787 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua