МЕНЮ


2 березень 2012 - 13:09

Добрі справи Вадима Дриги


За пропозицією депутата міської ради Вадима Дриги громада вирішила провести свято вулиці, яка отримала нинішню свою назву у вересні 1987 року з нагоди 90-річчя письменника-земляка Івана Микитенка. У вересні нинішнього року виповниться 25 років, як її назвали його іменем.

На засіданні оргкомітету з організації свята, який очолив Вадим Вікторович, розробили план підготовки до нього. Бібліотека-філія №7, Масляниківський БК, колектив ЗОШ №33 запланували низку заходів – виставки про життя і творчість Івана Микитенка, літературні вечори, виготовлення й розміщення табличок з портретом письменника на автобусних зупинках вулиці, конкурс на приз імені Івана Микитенка "Найкращий двір вулиці", шахово-шашковий турнір на приз імені Івана Микитенка, акції "Очистимо свою вулицю від сміття", ямковий ремонт дороги.

Левова частка роботи з виконання цих заходів лягає на плечі Вадима Дриги. Звертаємось до всіх, хто був причетний до перейменування вулиці або має якісь дані чи спогади про цю подію, подавати матеріали та пропозиції щодня (від 10.00 до 18.00), крім неділі та понеділка, до бібліотеки-філії №7 за адресою: вул. Прирічна, 115.

Також Вадим Дрига, цікавлячись роботою бібліотеки-філії №7, Масляниківського БК, запропонував об’єднати в одне ціле роботу цих закладів культури, аби спільно проводити масові заходи в мікрорайоні. Його ідею підтримали.

Вадим Вікторович вирішив згуртувати жителів свого виборчого округу і запропонував утворити при Масляниківському БК гуртки (шахи і шашки, вишивання, робота з бісером, малювання). І запросив вести їх майстра спорту (шахи) Анатолія Куліша, вишивальника Пилипа Бойка, майстриню з роботи із бісером Зою Донець та художника Вадима Медяника. Вадим Вікторович придбав усе необхідне для діяльності гуртків – шахи, шашки, тканини, бісер тощо. Бібліотекарі філії №7 ознайомлюють гуртківців з літературою щодо гри в шахи, вишивання, роботи з бісером. Директор БК Олександр Поляков створює необхідні умови, аби гуртківцям було зручно займатися улюбленими справами. Ідуть на вогник до Масляниківського БК дорослі й діти, де на них чекає справа до душі.

Лариса БАРДАКОВА,
завідувач бібліотеки-філії №7Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35086 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua