МЕНЮ


19 лютий 2022 - 14:16

Добудовувати КГЗКОР можуть розпочати вже цього року
Понад 30 років питання добудови та подальшої роботи державного підприємства «Дирекція КГЗКОР» стояло на місці, а цьогоріч може зрушити з мертвої точки.

Гірничодобувна компанія «Рудомайн» виграла аукціон та за 451 мільйон гривень придбала частину майна української частки будівництва промислового гіганта – гірничозбагачувального комбінату окислених руд у Долинській (колишній райцентр, місто в Кіровоградській області), який свого часу будували коштом кількох країн та який за 30 років після розпаду СРСР так і не почав працювати.

У результаті компанія планує запустити першу чергу добудови ДГЗК до 2023 року і за два роки вивести його на повну потужність, щоб переробляти 12,5 мільйона тонн залізної руди та випускати до 3 мільйонів тонн готової продукції на рік. Для цього буде залучено більше 100 млн доларів. Очікують, що проєкт дасть можливість додатково сплатити 37 мільйонів доларів податків та зборів до бюджету, створити 1 500 робочих місць.

– Можу стверджувати, що ініціативи Долинської міської ради, спрямовані на розбудову та розвиток території громади, набувають реальних рис та втілюються в життя, – переконаний міський голова Євгеній Звіздовський. Він вважає, що розвиток підприємства дасть можливість залучити нових жителів та спеціалістів у місто, спрямувати понад мільйон доларів на фінансування соціального розвитку міста та відновити житловий фонд.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.30855 сек. / запитів: 5 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua