МЕНЮ


14 серпень 2015 - 18:51

Додатково на дороги


Дізнавшись, що наступного тижня має відбутися позачергова "бюджетна" сесія Кіровоградської міської ради, кореспондент "Вечірки" звернувся до її секретаря Івана Марковського, аби з’ясувати, чим зумовлена ця терміновість та в яку частину міської казни планується внести корективи.

– Скликання позачергової сесії зумовлено нагальною необхідністю внести зміни до цьогорічного міського бюджету, – пояснив керівник міста. – Головним чином ці зміни пов’язані з будівництвом і ремонтом доріг. Обсяг цих робіт, як кіровоградці, мабуть, помітили, нинішнього року значно більший, ніж у попередні. На сесії, яка відбудеться наступного тижня, плануємо виділити на ці потреби ще 25 мільйонів гривень. Також передбачається шляхом перерозподілу бюджетних коштів забезпечити фінансування ремонтів приміщень шкіл, лікарень (у ході цих робіт з’ясувалося, що на такий-то заклад не вистачає 50 тисяч гривень, на інший – 100 тисяч). Та головне, повторюю, – виконати, поки стоїть гарна погода, цьогорічну програму будівництва та реконструкції доріг.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.5258 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua