МЕНЮ


19 листопад 2013 - 14:45

Донька правоохоронця перемогла на пісенному фестивалі


Донька працівника міліції з Кіровоградщини здобула першу премію на дитячому пісенному фестивалі.

Начальник УМВС України в Кіровоградській області генерал-майор міліції Костянтин Пожидаєв привітав дівчину з цією визначною подією, вручив цінний подарунок та побажав подальших творчих успіхів.

15-річна Вікторія, донька помічника начальника райвідділу – оперативного чергового Голованівського районного відділу міліції Володимира Риги, представляла Кіровоградщину на П’ятому Міжнародному дитячому пісенному фестивалі “Чорнобаївські зорепади-2013”, що відбувся з 31 жовтня по 1 листопада у селищі Чорнобай Черкаської області.

Участь у фестивалі взяли обдаровані діти віком до 18 років. Серед чималої кількості учасників з різних куточків України Вікторія стала лауреатом першої премії.

Крім того, талановита представниця Кіровоградської області здобула перемогу ще і в номінації «Глядацька симпатія» та отримала запрошення для участі у пісенному фестивалі «Соловейко України», що відбудеться наступної весни у місті Києві.

Діти правоохоронців, які брали участь у фестивалі “Чорнобаївські зорепади-2013”, а серед них і Вікторія Рига, отримали від керівництва МВС України дипломи та подарунки.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37637 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua