МЕНЮ


13 травень 2011 - 09:55

Донор – проти медиків


Прокуратура Олександрійського району порушила кримінальну справу стосовно завідувачки відділення переливання крові у серпні 2008 року. Через рік після того було притягнуто до карної відповідальності й медсестру, яка безпосередньо відібрала в Н. зайву кров. А в березні 2010-го кримінальне переслідування цієї медсестри було припинено – у прокуратурі дійшли висновку про її невинуватість, оскільки вона всього-на-всього виконувала вказівку начальниці. Справу стосовно завідувачки закрили ще раніше – у зв’язку із актом амністії. Словом, і винуватців встановили, і карати не знайшлося кого.

Н. це не сподобалося, і вона заходилася оскаржувати прокурорську постанову стосовно медсестри. В Олександрійському райсуді не знайшли підстав відновлювати кримінальне переслідування рядової працівниці лікарні. Але в апеляційному суді області подивилися на роль медсестри з іншого боку. Вказавши, що "особа, яка виконала явно злочинний наказ або розпорядження, за діяння, вчинені з метою виконання такого наказу, підлягає кримінальній відповідальності на загальних підставах", апеляційна інстанція зобов’язала прокуратуру довести слідство стосовно медсестри до логічного кінця.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38298 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua