МЕНЮ


22 лютий 2019 - 10:34

Допомагати один одному


В одному з приміщень колишнього дитячого садка на вулиці Олени Теліги (колишня Тельмана), 75-г, там, де зазвичай ведуть прийом голови місцевих квартальних комітетів Новомиколаївки, з ініціативи депутата міської ради Кропивницького Віталія Пінчука та обласної організації Товариства Червоного Хреста запрацював банк одягу для нужденних. У майбутньому тут також можна буде отримати і продукти харчування.

– Це спільний соціальний проект міських організацій партії «Об’єднання «Самопоміч» і Товариства Червоного Хреста, – розповів Віталій Пінчук. – Відтак, безкоштовно можуть отримати досить пристойний одяг малозабезпечені, усі, хто потрапив у складну життєву ситуацію та потребує допомоги. Тут є чоловічий, жіночий та дитячий одяг. Речі можна як узяти, так і принести. Крім одягу, місцеві мешканці планують сюди приносити різноманітну консервацію, крупи та інші харчі – все, що є у надлишку у наших вправних новомиколаївських господинь. До речі, люди самі запропонували саме такий вид допомоги, що досить похвально. Допомагатимемо таким чином не лише тутешнім мешканцям, а всім нужденним у місті. Якщо хтось завітає з інших мікрорайонів Кропивницького – не відмовимо.

Патронажна служба Товариства Червоного Хреста, якій перестали виділяти фінансування з державного бюджету, завдяки ініціативі саме Віталія Пінчука, отримала підтримку з міського бюджету та відновила свою роботу.

– Розуміючи всю важливість справи, коли у місті зареєстровано 1200 нужденних, хворих, якими постійно опікуються патронажні сестри Червоного Хреста, я звернувся до керівництва міста та депутатів міської ради. І мене підтримали. У минулому році ми винайшли у міському бюджеті необхідні 630 тисяч гривень на рік, щоб платити заробітну плату тим, хто кожного дня поспішає на допомогу людям. А вже у нинішньому – збільшили фінансування до понад 700 тисяч гривень, щоб розширити штат медичних сестер Червоного Хреста та обслуговувати все місто. Зараз важливо не залишатися осторонь проблеми, яка існує. Тому ми зробили те, що в наших силах. А надавати підтримку цій організації може кожен.

Закликав робити добрі справи і долучитись до проекту і голова обласної організації Товариства Червоного Хреста Валерій Юрченко. Він особисто завітав на відкриття пункту видачі одягу малозабезпеченим та розповів про те, як «червонохрестівці» допомагають людям.

Голова квартального комітету №26 Клавдія Сінькова наголошує: такий проект запроваджено у районі вперше:

– Люди задоволені і вже активно приходять по речі. Взагалі, тут живе багато пенсіонерів, які не можуть купити новий одяг. Вони раді вибрати собі необхідне.

Сподіваються, що це тільки початок і проект матиме успіх і місцеві мешканки з активною позицією Раїса Димитрович, Мар’ям Гирич, Галина Дехтярьова. Вони зазначили, що раді допомагати всім, хто звернеться по допомогу, адже таких людей чимало і досить важливо, щоб вони відчували турботу про себе.

Видача одягу відбуватиметься щосуботи з 15-ї до 17-ї години.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: (099) 685-48-85 (Тетяна).

Оксана ВЕРСТЮКДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37593 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua