МЕНЮ


10 листопад 2017 - 08:52

Допомагають долати життєві труднощі


Найкращих працівників соціальної сфери Кропивницького, тих, хто своєю щоденною працею створює ефективну систему соціального захисту населення, напередодні їхнього професійного свята у міській раді привітали міський голова Андрій Райкович, секретар міської ради Андрій Табалов та голови Подільської і Фортечної районних рад у місті Кропивницькому Руслан Фросиняк й Олександр Кришко.
– Ми щиро шануємо і поважаємо людей, праця яких сфокусована на найголовнішій цінності суспільства – людині, на задоволенні її щоденних потреб та інтересів, – зазначив Андрій Райкович. – На людей вашої професії покладена дуже відповідальна і почесна місія – вибудовування дбайливого ставлення до долі кожної людини, коли вона потрапляє у складні моменти життя, відчути турботу та отримати дієву допомогу. Громадяни, яким ви щодня допомагаєте долати труднощі й розв’язувати важливі життєві проблеми, високо цінують вашу благородну й відповідальну працю. Працівникам соціальної сфери завжди були притаманні такі якості, як високий професіоналізм, самовіддане служіння обраній справі, доброта, чуйність і щедрість душі.
Також міський голова повідомив присутнім, що вже у наступному році у Кропивницькому розпочнеться створення центру надання соціально-адміністративних послуг. Щоб праця соціальних працівників була ще ефективнішою, а кропивничани мали можливість в одному місці отримати усі види послуг і допомог. За словами Андрія Райковича, ця установа буде розташована у приміщенні колишнього кібернетико-технічного колледжу.
Керівники міста і районів вручили найкращим відзнаки обласної, міської та районних у Кропивницькому рад.
По завершенні офіційної частини учасники урочистостей підняли келихи із шампанським за здоров’я усіх працівників соціальної сфери міста.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.58151 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua