МЕНЮ


23 сiчень 2019 - 14:07

Допомога для отримання паспорта


Громадська організація «Спілка ромської інтелігенції» за підтримки Європейського Союзу реалізує в Кіровоградській області проект щодо практичної інформаційної, адвокатської допомоги ромському населенню в реалізації законного права на документування, житло, розвиток національної культури, а головне – на посилення зв’язків з місцевою владою задля вирішення наявних проблем.

Дев’ятнадцятого січня в Олександрівському районному секторі Державної міграційної служби в Кіровоградській області вирішували питання з паспортизації 24-річної Оксани С. Завідувач Олександрівського районного сектору Управління Державної міграційної служби України в Кіровоградській області Олена Литвин пояснила: «Складність ситуації в тому, що треба підтвердити громадянство України ромській дівчині, яка не мала реєстрації, не навчалась у школі, не зверталась до медичних закладів, часто переїздила з одного населеного пункту до іншого».

Представники громадської організації «Спілка ромської інтелігенції» взялися за роботу зі збору підтвердних документів.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36534 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua