МЕНЮ


6 лютий 2015 - 18:03

Допомога кіровоградським бійцям від міської влади


Бійці кіровоградського полку спеціального призначення отримали запасні частини для своєї автотехніки і спеціальне спорядження для стрілецької зброї.

Кошти на їх купівлю зібрали працівники виконавчих органів міської ради. Як повідомив у понеділок на нараді з керівниками виконавчих органів міської ради начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Сергій Коваленко, службовці зібрали 32, 633 тисячі гривень.

Секретар міської ради Іван Марковський зазначив також, що у зв’язку з активізацією воєнних дій на Сході країни збільшується кількість переселенців звідти. Зокрема, тільки за вихідні до Кіровограда приїхали двадцять чоловік із Дебальцевого, їх поселили в гуртожитку КНТУ та Будинку дитини. Іван Марковський доручив підлеглим вивчити питання наявності вільних приміщень в обласному центрі, де можна було б тимчасово розмістити біженців, якщо їх кількість й надалі збільшуватиметься.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39149 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua