МЕНЮ


18 лютий 2019 - 17:47

Допомога ромам від громадськості та влади


У межах реалізації в Кіровоградській області проекту щодо сприяння в отриманні документів ромським населенням чи відновленні йому документів представники громадської організації «Спілка ромської інтелігенції» (СПРІ) співпрацюють з ромськими громадами в Бобринецькому районі.

– Вагому допомогу ми отримали від голови Верхньоінгульської сільської ради Олени Руденко, яка не тільки добре знає мешканців своєї громади, їхні проблеми й турботи, а й намагається їх вирішувати, – розповів голова ГО «СПРІ» Степан Ільїн. – З’ясувалося, що в деяких дорослих жінок взагалі відсутні будь-які документи (паспорти, свідоцтва про народження). Це відверто обмежує їхнє право на освіту, медичні послуги, соціальні допомоги та пенсії.

– Люди обурюються, коли для отримання паспорта ми вимагаємо документи їхніх батьків. Іноді контакти з ними втрачені, ніхто не знає, де ті зараз знаходяться. Але ми маємо з’ясувати їхнє громадянство на час проголошення незалежності України, – зазначила начальник Бобринецького районного сектору Державної міграційної служби України в Кіровоградській області.

На даний час у названій установі опрацьовують документи для оформлення паспорта Оксані О.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.34089 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua