МЕНЮ


18 червень 2021 - 13:47

Допоможуть флікери
«У нашому місті стартувала дуже класна ініціатива, про яку я дізнався від громадської активістки Ірини Ткаченко», – пише на своїй сторінці у фейсбуці кропивницький міський голова Андрій Райкович.

Просвітницька кампанія «Будьте котиками – носіть флікери» – це про безпеку на дорозі:

«Ми багато розповідаємо нашим дітям про те, як правильно переходити дорогу, що не можна бігти на червоне світло і наскільки важливо бути уважним на дорозі. А ось про флікери треба нагадувати частіше. Я як водій з багаторічним стажем переконаний, що цей невеличкий значок, що вміє відбивати світло в темряві, може врятувати життя.

Це не просто слова. Ось дані, що їх наводять наші активісти:

25–30 метрів – це відстань, на якій пішохода видно водієві автомобіля з увімкненим ближнім світлом фар; 130–150 метрів – це відстань, на якій пішохода з флікером видно водіям, які їдуть з дальнім світлом фар, ця відстань сягає до 400 метрів! Переконливо?

Також про важливість світловідбивачів сказано в Правилах дорожнього руху (пункт 4.4):

"У темну пору доби та в умовах недостатньої видимості пішоходи, які рухаються проїжджою частиною чи узбіччям, повинні використовувати світловідбивні елементи (стрічку, наклейку, жилет тощо) або бути в одязі, який має світловідбивні елементи".

Ніби нічого складного, просто варто носити флікер і, звісно, суворо дотримуватись Правил дорожнього руху. Це – проста формула безпеки».Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35902 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua