МЕНЮ


20 квiтень 2012 - 11:24

Допустив брак у роботі - усувай його за власний рахунок


– Ми провели детальне обстеження усіх доріг, де минулого року виконувались ремонтні роботи, – повідомив редакції заступник міського голови Микола Вєщев. – Виявлено чимало недоліків. Найбільше претензій у нас до «Кіровоградасфальтобетону». Хоча є й інші, які неналежно виконали свої зобов’язання. Наприклад, підприємство «Кіровоградоблавтодор» також неякісно полагодило дорогу на вулиці 50 років Жовтня.
Коли у минулому році ми укладали з виконавцями договори, вони нам гарантували відповідну якість робіт, а саме дорожнє покриття мало протриматись рік-два, що і передбачають нормативні документи щодо поточного ремонту доріг. На ділі асфальт протримався одну зиму. Ми не могли на це не відреагувати й направили претензійні листи підрядчикам, які несумлінно попрацювали.

На сьогодні ми отримали позитивну відповідь лише від облавтодору, представники якого обіцяють усунути всі допущені недоліки. Інші відмовчуються. Якщо належної відповіді так і не буде, то, згідно з чинним законодавством, будемо подавати до суду і вимагати або відшкодування збитків, або повного відновлення дорожнього покриття. Нехлюйства у роботі не допустимо.

Більше того, при проведенні нинішнього року конкурсів на виконання ремонтів дорожнього покриття до послуг такого підприємства, як «Кіровоградасфальтобетон» ми не вдаватимемось, допоки вони не виконають своїх гарантійних зобов’язань. З їхнім ставленням до роботи, коли на тій же площі Богдана Хмельницького, знявши шар дорожнього покриття, вони два тижні нічого не робили, примушуючи кіровоградців терпіти незручності, ні про яке співробітництво не може йти мова.

– Лист з вимогою відновити за власний рахунок допущений брак на площі у 317 квадратних метрів ми вже направили на ТОВ «Кіровоградасфальтобетон», – додає начальник відділу будівництва та благоустрою головного управління житлово-комунального господарства міської ради Юлія Яндович. – І отримали дивну відповідь, де говориться про готовність виправити недоліки, якщо ми й надалі будемо з ними співпрацювати та заплатимо їм аванс за майбутні роботи. Тож, згідно з наказом по головному управлінню ЖКГ, ми створили комісію із залученням представників балансоутримувача, державтоінспекції, і у присутності представників підрядної організації виїздимо на місце, складаємо акт дефекту. Потім у 30-денний термін з моменту складання цього документа підрядчик повинен усунути всі недоліки. Інакше за нами, як за замовником, залишається право звернутись до суду, що і обіцяємо зробити. Можливо, ми за рахунок міського бюджету виправимо всі наявні недоліки, та, знову ж таки звернемось до суду з вимогою відшкодовувати завдані громаді збитки.

Ось така принципова позиція влади: допустив брак у роботі – ліквідуй його за власний рахунок. Нехай це стане уроком для усіх, хто сподівається поліпшити своє фінансове становище за рахунок міського бюджету, нічого натомість не зробивши на користь територіальної громади.

Оксана ВерстюкДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38865 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua