МЕНЮ


27 грудень 2013 - 13:19

Дорога консультація


Поновлення на службі в державтоінспекції зажадав у Кіровоградського окружного адміністративного суду колишній її працівник, назвемо його Петренком. А ще – виплати йому міліцією зарплати за час "вимушеного прогулу" та десяти тисяч гривень для лікування душевної рани, викликаної незаконним, на його думку, звільненням.

Ось що з’ясувалося при розгляді адмінсудом Петренкового позову. Восени цього року працівники міліцейського відділу внутрішньої безпеки та облуправління СБУ затримали старшого сержанта міліції Петренка і вийняли з його кишені 800 гривень, помічених написами "хабар", невидимими неозброєним оком. Як пояснив автомобіліст, котрий перед тим вручив ці гроші Петренкові, це була винагорода за те, що співробітник ДАІ не поставив його "Ауді" на штрафмайданчик. Почалося кримінальне розслідування. Не чекаючи його завершення, міліцейське керівництво видало наказ про звільнення Петренка з органів внутрішніх справ. Мотив було вказано такий: порушення дисципліни.

На це й намагався звернути увагу адмінсуду Петренко. Мовляв, його виперли з міліції передчасно, до винесення вироку у справі (вироки ж, як відомо, бувають не тільки обвинувальні). Що ж стосується згадуваних вище 800 гривень, позивач наполягав: "Отримання мною незаконної грошової винагороди не доведене".

Адмінсуд визнав аргументи Петренка непереконливими і відмовив йому в позові. При цьому було враховано зізнавальні пояснення Петренка, дані ним у ході службового розслідування. Тоді він казав, що узяв у водія "Ауді" 800 гривень за консультацію щодо перереєстрації транспортного засобу.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3586 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua