МЕНЮ


1 березень 2019 - 18:12

Дороги ремонтують, коли дозволяє погода


Після сходження снігу комунальники почали ямковий ремонт доріг у Кропивницькому. Таке завдання поставив перед працівниками комунального підприємства «Універсал -2005» міський голова Андрій Райкович.

Минулого тижня місто отримало перші партії холодного асфальту, якого в цьому році закуплено близько 20 тонн. Використовувати його для ремонту дорожнього покриття можна і взимку. Тож комунальники терміново розпочали ремонти критичних ділянок на магістральних дорогах обласного центру і на маршрутах громадського транспорту. Згодом візьмуться за порівняно невеликі ями на інших міських дорогах.

– Профільний заступник міського голови, керівництво головного управління ЖКГ мають щодня жорстко контролювати перебіг ремонту, – зазначив міський голова. – Погодні умови ще можуть різко погіршитись, але, якими б вони не були, всі підрозділи, вся комунальна техніка повинні бути задіяні на належному утриманні доріг міста. КП «Універсал-2005» разом із латанням ям має активізувати прибирання паралельних до Великої Перспективної вулиць.

Також Андрій Райкович ще раз звернувся до керівників теплових підприємств та міського водопровідно-каналізаційного господарства. Їхнім прямим завданням є якнайшвидше відновлення викрадених взимку кришок люків, але особлива увага має бути приділена місцям, де велися аварійні роботи, адже сьогодні вони попросідали від вологи, і перетворилися на ями.

Міський голова знову наголосив і на необхідності заборони для великовагових машин рухатися центром міста. Саме ці перевантажені автомобілі є причиною руйнування доріг.

Першими комунальники почали ліквідовувати ями на окремих ділянках вулиць Мурманської, Ушакова та Барболіна. Тут після зими – найкритичніші руйнування. Кожного дня список доріг, де просів асфальт, поновлюється.

Начальник КП «Універсал-2005» Віктор Панішко зазначив: поки дозволяла погода, вдалося ліквідувати окремі ями на дорогах по вулицях Юрія Коваленка, Полтавській, проспекті Університетському, провулку Об’їзному та інших. Для ремонту використали чотири тонни холодного асфальту і стільки ж – звичайного. Дорожні робітники і асфальтувальники поступово переходили з одного об’єкта на інший, намагаючись якомога ефективніше використати погожі дні. І, як виявилось, не марними були їхні зусилля. Адже погода різко погіршилась, і тепер про ремонти говорити не доводиться. Тож чекають погожої днини, щоб з новими силами приступити до робіт. До речі, як тільки денна температура повітря сягне +8 градусів за Цельсієм, на дороги виїде нова щойно придбана установка для ямкового ремонту.

– У цьому році у міському бюджеті передбачено близько 55 мільйонів гривень на ремонт доріг, – зазначив заступник міського голови Олександр Вергун. – Але ми тримаємо на постійному контролі стан тих доріг, які ремонтувалися у минулому році. Тут нам також стають у пригоді й звернення громадян, водіїв як комунального, так і приватного транспорту, патрульної поліції, які вказують на руйнування асфальтового покриття після зими. Зважаємо й на гарантійні зобов’язання, підрядних організацій, що виконували ремонти доріг. Тому зібрали нараду, в якій взяли участь дорожники та спеціалісти головного управління житлово-комунального господарства. Створено комісію, яка зараз перевіряє ті дороги, на яких був здійснений капітальний та поточний ремонти. Складаються акти дефектів. Якщо буде доведено, що асфальт неякісно покладено, то підрядчики усуватимуть недоліки.

Оксана ВЕРСТЮКДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.41056 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua