МЕНЮ


29 жовтень 2013 - 17:22

Дороги у Кіровограді стали кращими


У Кіровограді активно продовжується виконання міської програми будівництва, реконструкції, ремонту доріг та експлуатації дорожньої системи міста на 2013 рік.

Належну якість виконаного ремонту відзначив під час наради з керівниками виконавчих органів міської ради перший заступник міського голови Володимир Каніщев.

- Сьогодні дороги в Кіровограді знаходяться у значно кращому стані, ніж в сусідніх обласних центрах, наголосив Володимир Каніщев. – Це я можу засвідчити особисто і це підтверджують водії, яким довелося поїздити і дорогами Черкас і Дніпропетровська.

Цьогорічна субвенція з державного бюджету в розмірі понад 10 мільйонів гривень, передбачена на капітальні та поточні ремонти доріг Кіровограда загальним обсягом понад 38 тисяч квадратних метрыв, дозволила вчасно, якісно та в повному обсязі виконати всі передбачені роботи. Як повідомив заступник начальника головного управління житлово-комунального господарства міської ради Ростислав Погребнюк, були капітально відремонтовані вулиці Кірова (понад 19 тисяч квадратних метрів) та Покровська (відрізок від вулиці Пашутіна до вулиці Карабінерної загальним обсягом понад чотири тисячі квадратних метрів). Поточний ремонт дорожнього покриття здійснили на вулицях Декабристів, Героїв Сталінграда (від вулиці Яновського до вулиці Курганної), Орджонікідзе (від вулиці Дворцової до вулиці Медведєва) та інших.

Зараз на вулиці Кірова триває ремонт тротуарів. Окрім того, на всіх полагоджених автошляхах нанесено дорожню розмітку.

Побувавши на розі вулиць Покровської та Кірова, кореспонденти "Вечірки" наочно переконались в якості виконаних робіт. Гладеньке дорожнє покриття радувало автомобілістів, а це дозволило розвантажити від транспортного потоку вулицю Преображенську.

Окрім того, було передбачене й фінансування дорожніх робіт з міського бюджету, на що заплановано понад три мільйони гривень. До переліку першочергових об’єктів увійшли 48 вулиць обласного центру. На сьогодні роботи виконано на 90 відсотків.

Поки дозволяють погодні умови дорожники й надалі старатимуться освоїти виділені кошти, виконати ремонти асфальтового покриття у повному обсязі.
28 листопад 2013 - 10:34
Віталій (вст)

Кількість дорожньо транспортних пригод в наслідок здійснених ремонтних робіт на вулиці Покровській значно підвищилось,адже досить значний проміжок часу впродовж усієї вулиці були повністю відсутні дорожні знали,що стало причиною неймовірно великод кількості дтп на даному відрізку автошляху.

Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37288 сек. / запитів: 8 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua