МЕНЮ


20 вересень 2018 - 22:31

Дороги і житло – в пріоритеті


У Кропивницькому цьогоріч розпочнеться будівництво шляхопроводу по провулку Об’їзному та арки на вулиці Левитського. На цьому на апаратній нараді у понеділок наголосив міський голова Андрій Райкович.
Очільник міста поставив чітке завдання – активна робота на цих об’єктах має початися без зволікань. Тендер на зведення шляхопроводу по провулку Об’їзному вже відбувся. На цьому тижні заплановано підписати договір про початок будівельних робіт, а вже до кінця року будівництво слід завершити.
Відбувся також тендер на будівництво арки по вулиці Левитського. Договір з переможцем підписано 19 вересня.
Порушив міський голова і питання будівництва житлового 54-квартирного будинку по вулиці Жадова. Андрій Райкович зауважив, що будівництво багатоповерхівки ведеться надзвичайно повільно, і зобов’язав підрядчиків активізуватися, щоб вже до кінця року ввести житло в експлуатацію. Це буде перший житловий будинок, зведений за кошти громади за останніх понад 20 років.
З’явився шанс отримати відомче житло і у працівників охорони здоров’я комунальних закладів.
– Ми вже обговорювали питання цього будівництва. У дворі пологового будинку є споруда, яку можна використати для цього, – підкреслив міський голова. – Її можна перебудувати на чудовий багатоквартирний будинок для лікарів. Нам потрібні професійні кадри в галузі охорони здоров’я, а надання їм житла – одна з умов, щоб вони залишилися працювати в місті.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.41559 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua