МЕНЮ


30 квiтень 2003 - 12:23

ДОРОГОЮ ЦІНОЮ


Не роздумуючи ні хвилини, пожежний Владислав Бойченко виносить літнього чоловіка з пожежі, підносить йому до вуст свій апарат стисненого повітря, але марно — чоловік непритомніє.

У цей час триває ліквідація пожежі на сьомому поверсі багатоповерхівки по вулиці Героїв Сталінграда. Гасіння ускладнюється неабияким задимленням та сутінками — електроенергію у під'їзді довелося вимкнути. Командир відділення просить про допомогу. Водій пожежної автодрабини викликає по рації швидку допомогу. А вже на свіжому повітрі за життя чоловіка борються двоє пожежних.

— Час минав, а людина до життя не поверталася. Тоді я вирішив спробувати дихання "рот в рот", — згадує Владислав Бойченко. — Це допомогло, і я відчув, що мій погорілець оживає, а ще... відчув від нього сильний запах спиртного. Зрозуміло, що причиною пожежі було паління господаря в ліжку в нетверезому стані.

З початку року саме з цієї причини розпрощалися з життям п'ятеро кіровоградців.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3853 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua