МЕНЮ


22 серпень 2016 - 10:38

"Доступність для всіх"


Таку назву мала акція, що відбулася у понеділок у Кpoпивницькoму на площі перед міською радою. Головна мета заходу — привернути увагу влади і громадськості міста до проблем пересування людей з обмеженими можливостями.
В акції взяли участь близько 50 осіб з особливими потребами. Учасники акції порушували такі проблеми, як труднощі пересування містом, недоступність для них більшості магазинів, аптек та лікарень через відсутність пандусів або неправильне їх облаштування.
Поспілкуватись з активістами вийшли міський голова Андрій Райкович, секретар міської ради Сергій Бойко, заступники міського голови Олександр Мосін, Олександр Грабенко та Наталія Дзюба.
– Ми розуміємо, що така проблема у Кропивницькому є, – зазначив під час спілкування з учасниками акції очільник міста. – І добре усвідомлюємо, що ефективно її вирішити можемо тільки спільними зусиллями. Найперше, необхідно відновити роботу комітету доступності. А далі виробити чіткий план і неухильно його виконувати.
Важливо при цьому, звернув увагу Андрій Райкович, щоб люди з обмеженими можливостями особисто підтверджували якість облаштованого пандусу чи з’їздів з тротуарів на перехрестях.
Крім того, міський голова запропонував мешканцям міста, яким доводиться пересуватися на візках, долучитися до формування бази даних об’єктів, де необхідно у першу чергу попіклуватися про забезпечення можливості вільного пересування. Це проїжджі частини доріг, тротуари, доступ до закладів охорони здоров’я, культури. освіти, закладів торгівлі, громадського харчування, банкувських установ, органів влади.
– Зрозуміло, що одномоментно ми не зможемо виконати роботи по всьому місту, – підкреслив міський голова. – Але маючи таку базу даних, ми знатимемо, де це треба робити невідкладно. Це маршрути руху людей на візках, будинки, де вони мешкають, заклади освіти, де вони навчаються.
Сергій Бойко, у свою чергу, запропонував активістам конкретизувати пропозиції, скласти звернення і направити його на розгляд до профільної депутатської комісії, щоб депутатський корпус мав можливість закласти необхідні кошти у бюджеті на 2017 рік.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37258 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua