МЕНЮ


5 жовтень 2018 - 11:26

Довгоочікувані квартири планується здати в новому будинку


До кінця року в Кропивницькому на вулиці Жадова буде здано в експлуатацію першу за останніх 25 років багатоповерхівку, побудовану за бюджетні кошти. Зараз будівельні роботи добігають кінця.
Тож міський голова Андрій Райкович разом із своїм заступником Олександром Грабенком та начальником управління капітального будівництва міської ради Віктором Ксенічем відвідали будівельний об’єкт, щоб перевірити якість робіт.
В будинку – 54 квартири. Їх внутрішнє оздоблення будівельники завершили. Зараз у квартирах встановлюють вхідні металеві двері, а вже незабаром почнуть облаштовувати газове автономне опалення. За кілька тижнів будинок обладнають централізованою системою для збору сміття, а в листопаді в багатоповерхівці змонтують ліфт. Про все це розповів представник підрядчика Валентин Радченко:
– Після монтування ліфта почнемо облаштування місць загального користування, коридорів, міжповерхових сходів. Будемо фарбувати стіни, класти кахлі. Треба ще благоустроїти територію, але це, напевне, відбудеться вже весною.
Андрій Райкович відзначив, що якістю будівництва задоволений, а от темпами – ні.
– Роботи виконуються ретельно, будівельні та оздоблювальні матеріали – якісні, на об’єкті працює достатня кількість людей, – зауважив міський голова. – Але я хотів би щоб ми робили і будували швидше, щоб до кінця року щасливі новосели отримали довгоочікуване житло.
Леся ДОБРИКДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.30617 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua