МЕНЮ


12 серпень 2016 - 14:14

Думати і про загиблих, і про живих


Нині Алея почесних поховань на Рівненському кладовищі в Кропивницькому має досить непривабливий вигляд. На цьому наголосив міський голова Андрій Райкович, який напередодні відвідав це святе для кропивничан місце, де поховані герої, які поклали життя за цілісність та незалежність нашої держави на сході країни.
Андрій Райкович дав доручення керівникам комунальних підприємств міста провести всі необхідні роботи з благоустрою – висадити замість засохлих туй нові, відновити газонну траву, бо стара вже витоптана відвідувачами, замінити відсів на доріжках на тротуарну плитку, а також організувати охорону кладовища. Особливо гостро зараз у спекотні дні стоїть питання із забезпеченням води для поливу квітів на могилах.
– Ми вже два тижні не можемо купити ємність для води, – обурювався міський голова. – Скільки ще потрібно часу, щоб була встановлена така бочка?
Тож відповідні завдання отримали керівники комунальних підприємств “Кіровоград–Благоустрій” та спецкомбінат “Ритуальна служба”.
Новопризначений заступник міського голови Наталія Дзюба має проконтролювати хід виконання ремонтних робіт у навчальних закладах міста, а також потурбуватись про те, щоб діти з родин учасників АТО були забезпечені всім необхідним для школи – книгами, зошитами, канцелярським приладдям, рюкзаками. Також керівництво управління зі сприяння розвитку торгівлі та побутового обслуговування населення має організувати шкільний ярмарок.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3794 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua