МЕНЮ


20 вересень 2013 - 15:23

Дурять людей, засмічують місто


За порушення правил благоустрою притягуються до адміністративної відповідальності товариства, назвемо їх "І." та "Р.", кіровоградські представники яких розклеїли рекламні оголошення у невстановлених для цього місцях – на електроопорах, парканах, стінах будинків, деревах тощо.

Відповідні протоколи склали працівники спеціалізованої інспекції Кіровоградської міської ради. Крім того, начальник інспекції Віктор Іванов, дослідивши з колегами діяльність згаданих товариств, дійшов висновку, що вони дурять людей – підсовують кожному клієнту дуже хитрий договір, згідно з якими той, щоб отримати позику, зобов’язаний сплатити фірмі так званий перший внесок у розмірі аж 15 відсотків від суми майбутнього кредиту.

Віктор Іванов направив керівнику обласного управління міліції листа, в якому описав неподобства, що чинять у Кіровограді названі фірми, і попросив захистити кіровоградців від цього шахрайства.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38213 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua