МЕНЮ


29 серпень 2014 - 19:10

Дуже хитрі братимуть на 50 копійок більше. Але недовго


Виконавчий комітет Кіровоградської міської ради погодив днями вартість разового проїзду одного пасажира у транспорті загального користування для ПП “УкрАвтоІнвест”, КТ “Автолегіон – Варванської Ю.В.”, ПП “Паритет – Сервіс”, ПП “Автобаз – Кіровоград”, ФОП В.Кобченко, що працюють у режимі маршрутного таксі, у розмірі 2 гривні 50 копійок. Це рішення набирає чинності завтра.

Тарифи для ще двох кіровоградських перевізників – ПП “Олікс” та ПАТ “Автобусний парк-13527" буде погоджено після того, як вони виправлять власні розрахунки щодо тарифів, з якими не погодилась створена міською владою робоча група на підставі зауважень місцевого відділення Антимонопольного комітету. Скільки ж братимуть їхні водії з пасажирів до того часу? Це запитання "Вечірка" поставила заступнику міського голови Сергію Васильченку.

– Засіданню виконавчого комітету міської ради передувала копітка праця спеціальної робочої групи, яку я, до речі, очолюю, – дещо здалеку почав Сергій Васильченко. – Ми детально розглядали пропозиції перевізників і врешті-решт дійшли висновку, що економічно обґрунтований та соціально прийнятний тариф на проїзд у маршрутному таксі в Кіровограді має складати дві гривні 50 копійок. Із цим погодилися усі перевізники, за винятком "Олікс" та "Автобусний парк-13527". Вони продовжують стояти на своїх розрахунках, відповідно до яких тариф для ПП "Олікс" на маршруті №1-ц має складати 3,56 гривні, для ПАТ “Автобусний парк-13527" – 4 гривні у режимі ”експрес" та три гривні – у звичайному режимі руху.

Робоча група дійшла висновку, що запропоновані цими перевізниками тарифи – завищені. Є й висновки місцевого відділення Антимонопольного комітету, відповідно до яких у розрахунках “Автобусного парку” штучно занижено чисельність пасажирів, а у розрахунках “Оліксу” штучно завищено використання пального та збільшено нульовий пробіг. Перевізники мають врахувати ці зауваження. Що ж стосується тарифів для цих двох перевізників, повідомлю таке. З першого вересня припиняється дія додаткової угоди з перевізниками, відповідно до якої плата за проїзд у маршрутному таксі – дві гривні 50 копійок. Натомість з першого вересня починає діяти інша додаткова угода, яку було укладено у квітні цього року тодішнім складом виконкому й відповідно до якої тариф на послуги “Автобусного парку” (у режимі звичайного руху) та “ОЛІКСу” (у режимі маршрутного таксі) складатиме три гривні, а в режимі “експрес” – три гривні 50 копійок. Та це – тимчасові тарифи. Таким чином, ми змогли захистити кіровоградців від значного та необґрунтованого підвищення вартості проїзду. Як тільки ми отримаємо від згаданих двох перевізників переглянуті ними розрахунки, знову зберемо робочу групу, розглянемо їхні пропозиції, погодимо їх з Антимонопольним комітетом і підготуємо на розгляд виконкому проект рішення, який ґрунтуватиметься на економічних показниках, а не на чиємусь бажанні більше заробити.
8 вересень 2014 - 21:40
Оксана (вст)

Чого ж ви це рішення не оприлюднили, якщо воно є (в чому я дуже сумніваюсь)? І взагалі тримання тарифа на рівні 2.50 - це демпінг ціни з метоою вижити інших перевізників та створення монополії на транспорт в руках Марковського і КО.

15 вересень 2014 - 07:30
инна (вст)

Просто там где цена 2,5 там ездит не меньше 2 левых маршруток, а конкретно на 113 вместо 16 по паспорту - ездит 28 . Вот и весь секрет.

15 вересень 2014 - 07:32
Олег (вст)

а ничё так , можно так работать. налоги не платить. а раз нет налогов нет денег на медицину на милицию. на дороги.

15 вересень 2014 - 07:33
Максим (вст)

И власть типа ничего не знает, или делает вид, что не знает.

15 вересень 2014 - 07:35
инна (вст)

Очень хорошо власть всё знает. 5А это маршрут Осетрова - и он ничего не знает. Знает он всё.

15 вересень 2014 - 07:36
Анна (вст)

А то что ДТ у Оликса рпо 15 грн стоит, а газ по 8 почемуто не учитывают.

15 вересень 2014 - 07:40
Максим (вст)

А зачем учитывать - наоборот надо сделать всё чтоб выжить и маршрут отобрать. Осетров давно на этот маршрут глаз положил, поэтому и давит перевозчика , чтоб к своим рукам прибрать.

Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37346 сек. / запитів: 8 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua