МЕНЮ


24 березень 2014 - 14:50

22-га школа відкрила першою толоку


21 березня учні 22-ої школи разом зі своїми вчителями першими в місті розпочали весняну толоку з благоустрою прилеглої території. Учнівський парламент підтримав ідею перетворення селища Гірничого на мікрорайон високої культури та зразкового порядку, закликавши всіх до участі.

У нас на подвір’ї чистота, і ми цим прибиранням розширюємо межі рідної школи. Прибираємо ми для того, щоб тут замість купи сміття була зелена травичка, приємні пахощі, щоб люди раділи чистоті. Учениця 9А Вероніка Самойлович додає: «Якщо ж не прибрати, то ми будемо й далі ставати ногами на биті пляшки». «Коли приїжджатимуть гості і ми будемо їм проводити екскурсії, нам буде набагато приємніше ходити з ними чистими вулицями. І нам не буде соромно за місцевих жителів», – коментує старшокласниця Дар’я Артемова.

Учні, які живуть поблизу, пропонують встановити тут таблички на зразок: «Не смітіть – діти прибирали!», запровадити штрафи для порушників, поставити урни для сміття, огородити територію, посадити дерева. Мріють також і про полагоджені сходи, ліхтарі, лавки, а також про бесідку, клумби і навіть фонтан.

«Я знаю людей, які смітять, бо вони думають, що за них будуть прибирати інші, – зізнається восьмикласниця Ярослава Хаджинова. – І так робить більшість. На жаль, змінити ситуацію важко». Тож учні діляться своїми міркуваннями щодо подальшого бачення благоустрою: «Тут має бути контроль, – переконаний випускник 9 класу Владислав Левченко. – І територію необхідно охороняти». При цьому, варто забезпечити належну оплату робочому персоналу. Адже важкість цієї роботи прибиральники відчули на собі. Учні згрібали побутове сміття, сухе листя, облаштовували дерева. Працювали всі разом, злагоджено задля спільного майбутнього.

Ми тут живемо і готові постійно підтверджувати, що свідоме ставлення до природи здатне перетворити селище Гірниче в найошатнішу територію міста. І якщо ми наведемо в себе чистоту, то ми будемо жити так, як в Європі, – переконані учасники прибирання. І наше завдання – показати приклад. Тож дякуємо всім, хто взяв участь у весняній толоці, бажаємо й надалі оберігати чистоту, порядок і красу рідної землі.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38066 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua