МЕНЮ


1 листопад 2019 - 12:53

Двоє братиків шукають люблячу родину


Чимало дітей-сиріт або тих, які залишились без батьківського піклування, потребують родинного затишку і турботи. Так само і багато родинних пар мріють про створення повноцінних сімей, де б підростало молодше покоління, даруючи радісне і щасливе батьківство тим, хто з ряду причин не може мати власних дітей. Також є сімейні пари, які, маючи власних дітей, бажають усиновити чи взяти під опіку ще малечу, щоб мати велику родину. Саме для таких людей ми започатковуємо нову рубрику «Допоможемо знайти їм сім’ю». Начальник управління з питань захисту прав дітей міської ради Кропивницького Тетяна Тимоховська переконана, що таким чином маленькі кропивничани, які з різних причин залишились без батьків, зможуть знайти люблячі родини. Саме вона запропонувала нашій газеті долучитись до гарної справи пошуку потенційних батьків для дітлахів, які мріють про родинну любов. Редакція «Вечірньої газети» радо відгукнулась на пропозицію, сподіваючись, що разом ми зробимо щасливими малечу.

Зараз на обліку в управлінні з питань захисту прав дітей міської ради Кропивницького перебувають двоє хлопчиків, які, на жаль, залишились без піклування батьків.

Даниїлу виповнилось шість років, а його братику В’ячеславу – чотири. Діти лагідні та веселі, полюбляють конструювати, малювати.

Даниїл та В’ячеслав дуже бажають знайти гарних тата та маму, які будуть їх любити й оберігати.

Якщо ви або ваші друзі, знайомі та родичі маєте невичерпний батьківський потенціал і бажаєте дати любов та турботу дітям, звертайтесь до управління з питань захисту прав дітей міської ради за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41, каб. 110. Тел. 22-34-18.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36545 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua