МЕНЮ


22 березень 2013 - 16:59

Дзеркальної справи майстри


"Вечірня газета", сприяючи реалізації проекту "Купуй кіровоградське!", продовжує розповідати читачам про успішні промислові підприємства обласного центру. Одне з них – ТОВ "Завод "Дзеркальник".

Якщо інші українські виробники дзеркал просто вирізають їх з імпортного листового дзеркального матеріалу, то на кіровоградському заводі дзеркала виготовляють – у спеціальних пристроях з порізаного листового скла, часто нанісши перед цим на нього декоративні малюнки.

– Наше підприємство засноване у 1948 році, – розповідає його директор Олександр Буйновський. – Це була артіль з виробництва дзеркал. Згодом і технологію їх виготовлення змінили на досконалішу, і перелік виробів збільшили. За радянського часу продукція заводу мала попит на всій території Союзу. Після 1991 року "Дзеркальник" переорієнтувався на ринок України, а також ринки поза межами пострадянського простору. До 1997-го значні обсяги продукції надходили до колишньої Югославії, Албанії, Болгарії. На жаль, край плідній співпраці з іноземцями поклала тривала воєнно-політична криза на Балканах.

Нинішні покупці продукції підприємства – українські торговельні й промислові організації та підприємства, приватні особи. Наприклад, під час будівництва та ремонту промислових і торговельних об’єктів (підприємства компанії "Креатив", крамниці торговельних мереж "Фуршет", "Вересень" тощо) будівельники використовують склопакети саме виробництва ТОВ "Завод "Дзеркальник". Підприємство є ексклюзивним виробником на території Кіровоградської області торговельного обладнання для продукції компанії "Крафт Фудз Україна" – українського підприємства, що входить до групи компаній "Mondelзz International", найбільшого у світі виробника шоколадної продукції, печива та цукерок.

У виробничих приміщеннях ТОВ "Завод "Дзеркальник" – чимало складного обладнання, яке дає змогу колективу заводу випускати широкий асортимент продукції: автоматизований конвеєр для полірування країв скла, гравірувальний автомат, який за допомогою комп’ютерної програми вимальовує на склі найрізноманітніші візерунки і картини, алмазний інструментарій, виготовлений у лабораторії Інституту надтвердих матеріалів НАН України, що не поступається за якістю інструментарію закордонного виробництва. Працівники заводу – майстри своєї справи, адже робота зі склом потребує багаторічного досвіду, художнього смаку, надзвичайно тонкого відчуття матеріалу. Виготовлення дзеркал і скловиробів – це і промислове, і художнє виробництво. Тому на заводі працюють також художники, які створюють на тендітному матеріалі надзвичайної краси картини. Підприємство пропонує покупцям скло завтовшки 3 – 10 міліметрів, візерунчасте скло, вітражі та їх елементи, шафи-купе, корпусні меблі, дзеркала, скляні столи (і журнальні столики, і під комп’ютерну та аудіо-, відеотехніку), а також торговельне обладнання, декоративні вироби з листового скла, склопакети.

Продукція кіровоградських дзеркальників не лише вирізняється високою якістю й ексклюзивністю, а й (завдяки переорієнтації виробництва на самостійний випуск і тих деталей, які раніше для заводу виготовляли інші постачальники) нижчою, аніж в інших виробників, ціною. Безпосередньо біля підприємства знаходиться торговельна організація "Дім скла", у якій, окрім сувенірної продукції та різноманітних меблів багатьох виробників з України та з-за кордону, можна придбати й продукцію ТОВ "Завод "Дзеркальник".
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37631 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua