МЕНЮ


18 листопад 2018 - 16:06

Ефективний діалог громадськості із поліцією


У Кропивницькому, на Кущівці, керівництво міського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області зустрілося з головами квартальних комітетів.
У зустрічі також взяли участь секретар міської ради Андрій Табалов, депутат міської ради Олександр Шамардін, начальник спеціалізованої інспекції Андрій Максюта, керівник ЖЕО №2 Людмила Марченко та дільничні інспектори мікрорайонів Кущівки, Катранівки і Великої Балки.
Ініціював зустріч правоохоронних органів із громадськістю міський голова Кропивницького Андрій Райкович.
– Сьогоднішнє спілкування стало можливим завдяки тісній співпраці з міською владою, – зауважив начальник відділу превенції Кропивницького відділу поліції ГУНП в області майор поліції Олег Петров. – Наша робота базується на співпраці з населенням, щоб громадяни у будь-який час доби могли з нами зв’язатись, а ми – оперативно реагували на сигнал про правопорушення. Голови квартальних комітетів – представники громади на місцях, які можуть озвучити проблеми мікрорайону. Сподіваюсь на подальшу плідну співпрацю, завдяки якій мешканці почуватимуться комфортно та безпечно.
Голови квартальних комітетів озвучили проблеми, які турбують мешканців мікрорайону: крадіжки на дитячих майданчиках, цвинтарях і зупинках громадського транспорту, наркоманія та порушення громадського порядку. Жінки просили, щоб дільничні інспектори обходили свої території, проводили виховні бесіди з підлітками. Усі скарги та побажання правоохоронці пообіцяли врахувати.
Андрію Табалову мешканці Кущівки висловили вдячність за організацію таких зустрічей.
– Ми завжди ідемо назустріч всім ініціативам щодо наведення ладу у місті, – наголосив Андрій Табалов, підсумовуючи результати розмови. – У міській раді вже проводилися такі зустрічі, але той формат не дозволяв ефективно опрацьовувати скарги громадян: нарікань і питань багато, а присутніх правоохоронців, які б дали конкретну відповідь по кожному мікрорайону, мало. Тому ми вирішили проводити такі спілкування на конкретних територіях
Очільник міськради ще зауважив, що для розмови з громадськістю необхідна присутність і представників сектора контролю за обігом наркотичних речовин та патрульної поліції, оскільки саме ці напрямки найбільше турбують містян.
– Сподіваюся, що протягом двох місяців такі зустрічі проведемо в усіх мікрорайони міста,– зазначив Андрій Табалов. – Діалоги представників правоохоронних органів з громадою на місцях найбільш ефективні. Вони комфортніші для обох сторін, які чують один одного і розуміють.
Також секретар міської ради наголосив на тому, що подібні зустрічі мають стати регулярними, і в них обов’язково мають брати участь депутати міської ради від того чи іншого округу.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37783 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua