МЕНЮ


28 березень 2014 - 15:02

Економитимуть бюджетні кошти


Міський голова Олександр Саінсус своїм розпорядженням затвердив заходи щодо економного та раціонального використання коштів міського бюджету, передбачених для утримання виконавчих органів Кіровоградської міської ради, утворених нею підприємств, установ та організацій, які фінансуються з міського бюджету.

Зокрема, буде вжито таких заходів:
1. Припиняється придбання автотранспортних засобів (крім спеціалізованих санітарних автомобілів екстреної медичної допомоги, пожежних та спеціальних аварійно-рятувальних машин), мобільних телефонів, ноутбуків за рахунок загального фонду міського бюджету.
2. Припиняється придбання меблів, побутової техніки та проведення поточних ремонтів за рахунок загального фонду міського бюджету (крім ремонту і оснащення центру надання адміністративних послуг та ліквідації аварійних ситуацій).
3. Здійснюватимуться нарахування та встановлення підвищень до посадових окладів (ставок), надбавок, доплат, допомог, винагород, премій, інших заохочувальних виплат працівникам виконавчих органів міської ради виключно в межах фонду оплати праці, затвердженого в загальному та спеціальному фондах бюджету.
4. Припиняється виплата грошової винагороди за сумлінну безперервну працю в органах виконавчої влади, зразкове виконання трудових обов’язків.
5. Тимчасово припиняється встановлення доплат за виконання обов’язків тимчасово відсутніх працівників.
6. Запроваджується мораторій на збільшення чисельності підпорядкованих виконавчих органів міської ради та утворених нею установ, підприємств, організацій.
7. Припиняється використання бюджетних коштів для проведення заходів з відзначення пам’ятних та історичних дат, ювілеїв підприємств, установ та організацій, а також ювілеїв і вшанування пам’яті видатних осіб та інших подій (крім централізованих заходів, пов’язаних з відзначенням 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка, Дня Конституції України, Дня незалежності України, Дня Перемоги, Дня пам’яті жертв голодоморів), друкування продукції, не пов’язаної з виконанням завдань і функцій органів виконавчої влади.
8. Припиняється здійснення витрат на проведення виставок, ярмарків, конференцій, семінарів за рахунок коштів загального фонду міського бюджету.
Проведення зазначених заходів може бути забезпечене за рахунок коштів спеціального фонду кошторису бюджетних установ, які беруть у них участь, та інших джерел, не заборонених законодавством.
9. Припиняється здійснення посадовими особами службових відряджень за кордон, крім випадків, коли відшкодування витрат здійснюється в повному обсязі за рахунок сторони, що приймає.
10. Видатки, пов’язані із стимулюванням працівників кожної бюджетної установи мають плануватися за умови забезпечення у повному обсязі за рахунок бюджетних коштів обов’язкових виплат із заробітної плати працівникам, інших соціальних виплат та видатків на проведення розрахунків за енергоносії всіх бюджетних установ, що належать до сфери управління відповідного розпорядника бюджетних коштів.

Міський голова також доручив головним розпорядникам бюджетних коштів:
– здійснювати управління бюджетними коштами в межах встановлених бюджетних повноважень із дотриманням жорсткого режиму економії (не менш як 1 відсоток бюджетних призначень), в тому числі шляхом перегляду обсягів фінансування галузевих програм;
– забезпечити внутрішній контроль за взяттям бюджетних зобов’язань розпорядниками нижчого рівня та одержувачами бюджетних коштів і витрачанням ними бюджетних коштів;
– упорядкувати структуру штатної чисельності працівників у межах затверджених асигнувань на оплату праці;
– щороку розробляти та затверджувати план заходів:
1) з енергозбереження із забезпеченням зменшення витрат на оплату комунальних послуг та енергоносіїв;
2) з погашення кредиторської заборгованості за рахунок коштів загального та спеціального фондів міського бюджету, а також зменшення обсягу дебіторської заборгованості.

Розпорядженням міського голови також передбачається зменшення обсягів виділення бюджетних коштів на фінансову підтримку небюджетних організацій.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.28841 сек. / запитів: 5 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua