МЕНЮ


15 березень 2013 - 14:15

Екскурсійні лінії та облаштування набережної


Реалізувати кілька цікавих проектів у Кіровограді в рамках програми "Креативне місто" пропонують експерти з розвитку брендингу міста Денис Візгалов та Ільдар Маматов. Свої ідеї вони озвучили на зустрічі з представниками влади, громадськості в обласній науковій універсальній бібліотеці Д.Чижевського.

Одна із запропонованих ними концепцій має назву "Кіровоград: рухайся зі смаком!". Йдеться про смак, з яким слід популяризувати своє місто, просувати його бренд. Проект, який озвучили експерти, передбачає створення екскурсійних ліній, які є вже у Львові, у містах інших країн і які вказують перехожим напрямки, рухаючись за якими можна більше дізнатися про місто, побачити його в найяскравіших барвах. Зелені, жовті, сині та червоні лінії можуть бути намальовані на асфальті або на будівлях, на спеціальних табличках. Наприклад, одна з таких ліній могла б розповісти кіровоградцям та гостям обласного центру про історію українського театру. Експерти пропонують використовувати й сучасні технології – замість звичайних екскурсоводів ознайомлювати з містом могли б "аудіогіди", електронні путівники, на стінах будівель можна установити спеціальні таблички з QR-кодом, зчитавши який з допомогою мобільного телефону, переходиш на інтернет-сторінку, де розміщена інформація про цю пам’ятку архітектури.

– Приємно відзначити, що всі запропоновані ідеї знайшли відгук серед небайдужої громадськості, – зазначають експерти. – Активісти відразу запропонували власне бачення реалізації проектів, допомогу в їх запровадженні – від надання необхідної кількості фарби для нанесення ліній на асфальті, залучення мистецької молоді до розробки електронних варіантів путівників.

Ще один запропонований проект розвитку бренду міста передбачає облаштування набережної Інгулу, яка може стати уособленням історичного єднання поколінь, руху в часі, взаємозв’язку між минулим та майбутнім.

Експерти та члени ініціативної групи уже зустрічалися з головою облдержадміністрації Андрієм Ніколаєнком, міським головою Олександром Саінсусом, яким висловили свої ідеї щодо вищезгаданих проектів. Представники влади пообіцяли всіляку підтримку в їх реалізації.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37702 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua