МЕНЮ


13 грудень 2014 - 19:52

Електроенергію не відключатимуть більш ніж на дві години на добу


Відключення електроенергії у мікрорайонах Кіровограда не буде здійснюватися більш ніж на дві години на добу. Про це домовилися під час зустрічі секретар міської ради Іван Марковський і начальник Кіровоградського міського РЕМ ПАТ “Кіровоградобленерго” Микола Гершкул.

Нагадаємо, що ДП "НЕК "Укренерго" за погодженням з Міністерством енергетики та вугільної промисловості України ввело графіки обмеження потужності. Графіки обмеження потужності та графіки аварійних відключень застосовуються відповідно до "Інструкції про складання і застосування графіків обмеження та аварійного відключення споживачів, а також протиаварійних систем зниження електроспоживання" (зареєстрована в Міністерстві юстиції України 19.02.2007 р. за №151/13418) для забезпечення надійної роботи об’єднаної енергосистеми України в умовах дисбалансу між виробництвом та споживанням електроенергії (потужності), а також для запобігання порушення гранично допустимих режимів роботи гідроелектростанцій і водосховищ України та дотримання узгодженого графіка перетоків електроенергії з енергооб’єднанням країн СНД та Балтії. ДП "НЕК "Укренерго" інформує, що дисбаланс між виробництвом і споживанням електроенергії утворився внаслідок аварійних ремонтів 27 потужних енергогенеруючих одиниць на електростанціях генеруючих компаній, які не входять до складу НЕК "Укренерго", низькі запаси вугілля на складах теплоелектростанцій, а також через недостатність гідроресурсів на ГЕС.
15 грудень 2014 - 14:04
Татьяна (вст)

Это неправда. Сегодня в районе Лелековка отключили уже второй раз. Первый - не было света 2 часа. И сейчас нету , на сколько неизвестно!!!!

15 грудень 2014 - 18:44
Роман (вст)

У нас вимикають світло по два рази на день. Місто поділено на райони,вимикають тільки: Рущину, Рогозівку,Ковалівку. Другі райони не вимикають взагалі! ЗА ЩО Я ГРОМАДЯНИН України повинен платити кошти? За вимкнене світло?м. Бобринець

15 грудень 2014 - 19:37
Ярослава (вст)

Світло вимикають двічі на день, тільки на Рущині, Рогозовкі, Ковальовкі, а інші райони взагалі не вимикають.м. Бобринець. Чому так?

16 грудень 2014 - 22:59
Настя (вст)

Доброго вечора.В нас щодня вимикають світло,по дві години.Не можливо повчити пари і взагалі не можливо нічого зробити в темноті!Вимикають деякі районі,а всі останні-ні.Чому так???

Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.45071 сек. / запитів: 8 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua