МЕНЮ


15 березень 2019 - 12:15

Електронне опитування щодо рівня заробітної плати у Кропивницькому


Міська влада Кропивницького взяла під пильний контроль питання виконання норм законодавства України у сфері праці.

Відділ з питань праці, створений у вересні минулого року, фактично має виконувати функції інспекції, яка жорстко контролює дотримання роботодавцями державних гарантій в оплаті праці.

Спеціалісти відділу у 2018 році здійснили 186 виїздів на суб’єкти підприємницької діяльності, здійснювали інформування та роз’яснення норм законодавства про працю. Результатом стала легалізація 73 осіб на підприємствах у Кропивницькому. Станом на 31 грудня 2018 року сума штрафних санкцій, які накладено на посадових осіб за порушення трудового законодавства та законодавства про загальнообов’язкове державне соціальне страхування, складає 111 690 грн.

– Для нас не є самоціллю штрафувати підприємців, щоб стягнути якомога більше коштів, – зазначив начальник відділу з питань праці Микола Рибак. – Для нас важливо, щоб всі працівники були соціально захищеними, щоб у сфері трудових відносин панував закон.

Одним із чергових кроків відділу на шляху встановлення соціального діалогу міської влади з громадськістю Кропивницького з питань дотримання роботодавцями норм чинного законодавства в оплаті праці стало створення електронного опитування щодо рівня заробітної плати в обласному центрі. Респондентам пропонується дати відповідь на запитання: «Чи отримуєте ви заробітну плату на рівні, не нижчому, ніж встановлено державою (не менше встановленої мінімальної заробітної плати?»

Взяти участь у такому опитуванні можна на сторінці відділу з питань праці офіційного веб-сайту міської ради Кропивницького за посиланням: http://www.kr-rada.gov.ua/viddil-z-pitan-pratsi/opituvannya-zarobitna-plata/
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.40912 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua